Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Fandíme českému hokeji

Na Slovensku právě probíhá MS v ledním hokeji. Zjistila jsem, že hodně dětí o MS ví a spolu s rodiči doma u televize fandí. Proto jsme si udělali v I. oddělení školní družiny hokejový týden. O probíhajícím MS si povídáme, vyrábíme  dresy a různé „fandící“ předměty. Dětem jsem dovezla z letošního MS reprezentační hokejový dres a podělila se s nimi o zážitky z nadšení a podpory fanoušků. Druhý den donesly některé děti další dresy, které jsme si vystavili. Vznikla super atmosféra , ve které teď celý týden žijeme. Všechny to moc baví a jsem ráda, že jsem v nich probudila národní cítění a že držíme všichni za jeden provaz! U nás je teď slyšet: „ Hoši dáme góóól!“ Držíme pěsti a doufáme, že bude nějaká medaile.

Miluše Košinarová