Filmový týden

Tak! A zase jeden týden za námi! Tentokrát ten filmový, kdy se žáci V. až IX. třídy alespoň stylem oblékání převtělili do oblíbených filmových postav. V pondělí si to užila hlavně děvčata, která se shodla na tom, že móda z filmu Rebelové měla opravdu něco do sebe. Nejméně námahy dal všem úterní film Slunce, seno a pár facek. Co si budeme povídat. Montérky a zástěra se zcela určitě nachází v každé domácnosti. I středa ve znamení Dívky na koštěti se docela povedla. No a se školou ve Springfieldu jste si tu naši mohli splést ve čtvrtek, kdy ji ovládla populární rodinka Simpsonů. Hodnotící komise složená ze členů Žárovky pečlivě hodnotila, bodovala a došla k tomuto závěru. Nejlepší byli šesťáci, pomyslné stříbro získali páťáci a třetí příčku obsadili sedmáci. No a odměna? Nečekaně… Návštěva filmového představení. Věříme, že si to všichni užili a ještě v kině užijou!!!

Mgr. Ivana Vaňková