Florbalový turnaj v Opavě

V pátek 11. 12. se školní florbalový výběr žáků 7. a 8. třídy vydal do Opavy na okrskové finále ve florbalu chlapců. V našem týmu se v bráně představil Martin Stromský, v poli pak nastoupil Viktor Bolík, Martin Voženílek, Denis Varyš, František Foltýn, Petr Daníšek, Jakub Kramný, Filip Karli, David Plačko a Tomáš Kubíček. Poslední dva zmínění se bohužel v polovině turnaje lehce zranili a poslední dva zápasy jsme se museli obejít bez jejich pomoci. Na ZŠ Edvarda Beneše v Opavě nás čekala těžká skupina a přes veškeré snažení našich florbalistů se nám nepodařilo ani jednou dosáhnout na bodový úspěch. Nejblíže bodovému zisku jsme byli v zápase proti ZŠ Boženy Němcové, ale gól 10 vteřin před koncem nás připravil o remízu a rozhodl o prohře 3:2. Další dva zápasy jsme absolutně nezvládli a hlavně díky nedůslednosti při bránění jsme vysoko prohráli 6:2 se ZŠ Edvarda Beneše a 5:1 se ZŠ Šrámkova. Proti Kravařím byl náš výkon už podstatně lepší, výsledek ale znovu hovořil v náš neprospěch, a to 2:0. Žákům i přes neúspěch patří poděkování za reprezentaci školy a bojovné výkony ve všech našich zápasech.

Mgr. Jakub Machel