Gumičková soutěž

V předvánočním čase se Žárovička rozhodla uspořádat soutěž o nejpěknější výrobek z gumiček. Přihlášených výrobků bylo opravdu hodně – kreativitě a nápadům se meze nekladly. Možná proto se mezi soutěžícími objevil králíček, houslový klíč, sněhová vločka, had, tučňáci a různé náramky…
Celý týden postupně hlasovaly všechny děti z 1. stupně. Věřím, že rozhodování neměly jednoduché, protože všem zúčastněným se výtvory velmi povedly a vybrat ten nej nebyl vůbec lehký úkol.
Po sečtení všech hlasů se na 1. místě umístila Klára Cekotová ze 4. třídy se svým králíčkem. Na 2. místě pak Karolína Fiedlerová z 5. třídy s tučňáčkem a na 3. místě Dalibor Paluzga z 3. třídy se svým širokým náramkem.
Všichni zúčastnění dostali malou odměnu a vítězové se mohli těšit z balíčků gumiček, které jistě využijí na své další tvoření. Děkujeme všem, kteří se zapojili.

Žárovička