Halloween

V pátek 1. 11. 2019 se v 1. – 3. třídě konal slet čarodějů, čarodějnic, kostlivců, mumií  a jiných halloweenských bytostí. V průběhu dopoledne probíhala netradiční  výuka, zábavné tvoření a povídání, děti se dověděly, proč se v tento den převlékáme do strašidelných kostýmů, kde se tento den oslavuje nejvíc a mnoho dalších zajímavostí. Děkujeme rodičům, kteří celou akci obohatili úžasnými napečenými dobrotami. Netradiční den děti zakončily ve školní družině, kde ve hrách, tvoření a ochutnávání  dobrot pokračovaly.

Mgr. Michaela Špičáková