Halloweenská diskotéka – 2. 11. 2012

Žáci 9. třídy zorganizovali pro všechny žáky naší školy Halloweenskou diskotéku. A věřte, měli s přípravou nemálo práce. Samotná příprava začala výrobou a vyvěšením plakátů, hold včasná informovanost je základ úspěchu. Děti 1. stupně se opravdu měly na co těšit. Jejich starší kamarádi si pro ně připravili mnoho soutěží, které vždy odměnili drobnou sladkostí. A aby vše probíhalo ve správném halloweenském duchu, byli všichni přítomni oděni do masek upírů, čarodějnic, pirátů, kostlivců…Nevěříte? Podívejte se na naši fotodokumentaci, kterou také zajistili pořadatelé. Kromě toho zajistili také hudbu a nezapomněli ani na vyhodnocení nejlepší halloweenské masky. Druhá část diskotéky patřila starším žákům a nesla v duchu rytmu moderní hudby.

Podaří se příštím deváťákům přeskočit pomyslnou vysokou laťku této akce? Pevně věřím, že ano.