Hallowenská diskotéka

Na den 13. 11. si deváťáci připravili Hallowenskou diskotéku. Pro nižší stupeň byly připraveny tanečky a soutěže. Děti dostaly za snahu balíček bonbónů. Po rozloučení s dětmi z nižšího stupně následovala přestávka na velkou diskotéku. Po přestávce už začaly chodit „velké děti“ a začala „pořádná“ diskotéka. Na roztančení jsme pustili známé písničky – Žijeme len raz, Gentleman a mnoho dalších. Nejenom malé, ale i velké děti cvičily tanečky podle nás a pořádně jsme to roztančili. Když se setmělo, dostali všichni svítící náramek. Nechyběla soutěž o nejlepšího tanečníka, kterým je Marek Quis a nejlepší tanečnici, kterou je Denisa Štefková. Nejlepší dva tanečníci byli odměněni tabulkou čokolády. A co by byla diskotéka bez ploužáků, a tak jsme si pustili i ploužáky. Bohužel čas se krátil a diskotéku jsme ukončili ploužákem a začali jsme uklízet a balit. Děkujeme všem tanečníkům za účast a vzorné chování a naviděnou na další diskotéce.

Lucie Rychtová, 9. třída