Halová kopaná

Nepříliš zdařilý turnaj v halové kopané mají za sebou naši žáci 6. a 7. tříd, kteří jeli ve čtvrtek 9. 11. 2017 reprezentovat naši školu do Opavy. V krásném prostředí nové haly fotbalového klubu SFC v Městských sadech jsme sehráli 4 zápasy, bohužel všechny vyzněly v náš neprospěch a skončily také poměrně velkým gólovým rozdílem. Náš neúspěch také dost ovlivnila neúčast Filipa Herbera jakožto jediného brankáře, který se turnaje kvůli onemocnění nemohl zúčastnit. V naší skupině jsme narazili na ZŠ Kylešovice, ZŠ Pustá Polom, ZŠ Edvarda Beneše a ZŠ Slavkov. Jediné poměrně vyrovnané utkání jsme sehráli se ZŠ Pustá Polom, které jsme podlehli v poměru 9 : 6. Ostatní zápasy skončily velkým gólovým rozdílem, nejtěžší porážku jsme utrpěli od ZŠ Kylešovice. Naši školu reprezentoval Jan Matoušek, Miroslav Vašica, Adam Bolík, Matěj Schoppik, Alexandra Nováčková, Jan Tomášek Lukáš Pavelek, Ondřej Botzián, Rozálie Muráňová a Patrik Snášel.
Všem žákům děkuji za reprezentaci školy, i přes neúspěch na turnaji jsme si určitě připsali další zajímavou sportovní zkušenost.

Mgr. Jakub Machel