Hráli jsme tu i tam, tak proč nezahrát i vám?

Rok s rokem se sešel, takže Bavidlo a Kašpaři, dramatické soubory při ZŠ a MŠ Neplachovice, vyrazili na divadelní štaci. Radost a veselí přivezli jako praví kočovníci do mateřské školy v Loděnici, v Neplachovicích i v Holasovicích. Před očima malých diváků rozehráli příběh o krkolomné cestě Kocourka Modroočka jeho velkým malým světem. V pohádce O sviňáčkovi ukázali, kam člověka může dovést pýcha a marnivost. Herci ze sebe vydali maximum. Komediantstvím nešetřili. Vždyť na tuto chvíli se pečlivě připravovali celý školní rok. A ne zbytečně! Smích a potlesk jim byl zaslouženou odměnou. Chtěli bychom na tomto místě mnohokrát poděkovat paním učitelkám a jejich žáčkům za vřelé přijetí. Rádi přijedeme zase. A co teď?  Budeme hrát dál! Vždyť do konce školního roku zbývá skoro celý měsíc. Třeba se právě s vámi potkáme ve středu 15. června v 16:00 hodin v kulturní místnosti v Neplachovicích, kde se opět postavíme na divadelní prkna.  Jistě prominete, že se budeme v závěru tohoto článku opakovat, ale je to silnější než my: „Komedianti jedou!“

Mgr. Ludmila Volná