Hubertova jízda

Hubertova jízda se konala 18. 10. 2014 v Mikolajicích. Letošní závody byly už v pořadí šestnácté, moje třetí. Trasa, která je dlouhá 12 km, vedla přes pole, louky a lesy s různými překážkami. Po dokončení této dlouhé trasy následovaly další závody. První byly dětské rozjížďky. V této kategorii soutěžily děti ve věku do 18 let. Rozjížďky se jely třikrát. První byla neplatná, protože někdo z „fandů“ zakřičel start. Velice mě to mrzelo, protože jsem byla první. Na druhé rozjížďce jsem ale byla také první, čímž jsem si náladu zlepšila 🙂 . Na třetí rozjížďce jsem byla třetí. Po dětech pokračovali dospělí s koňmi, závod zakončila soutěž s vozy. Následovalo vyhlášení a odměna pro děti, dospělé, ale i koně. Odměna obsahovala pohár, medaili, pomůcky k ježdění a pamlsky pro koně. Hubertova jízda byla ukončena večerním „country“. S výsledky, které podala moje kobylka, jsem velice spokojena. Bez ní bych to nedokázala 🙂 .

Lucie Rychtová, 8. třída