Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Hurá do kina!

Po dlouhé pauze jsme se ocitli v kině! To, co pro nás bylo dříve celkem běžné, se stalo vzácným. Usadit se do pohodlných křesel v klimatizovaném sále Cinestar  v Opavě, který patřil 100 minut jen nám, žákům 7. A a 8. B, a sledovat animovaný dobrodružný film Scoob! Prožívali jsme společně se Scoobym a partou kamarádů ze Záhad s.r.o. jejich příběh, fandili jsme jim při řešení nejděsivějšího případu, který zatím řešili. Na chvíli jsme se přenesli do starých Athén, na Akropoli, na chvíli jsme se ocitli v kosmickém korábu. Čas strávený v kině rychle uběhl, záhady byly vyřešeny. Po představení jsme se ještě občerstvili v příjemném prostředí obchodního domu Breda a vlakem se vrátili domů. I tento krátký výlet nám zpříjemnil čas před prázdninami.

                                                                                         Mgr. Renata Schreierová, Mgr. Hana Grigorová

2E98A2A8-07F3-40C6-B0E5-0BA0F3802A70