Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Informace pro žáky 9. třídy

Termín jednotné přijímací zkoušky byl stanoven na 8. a 9. června 2020. Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání připravilo průvodce přípravou na konání jednotné přijímací zkoušky. V průvodci naleznete souhrn nejdůležitějších informací, které je dobré znát ještě před konáním jednotné přijímací zkoušky.

Kromě základních informací o konání jednotné přijímací zkoušky v souvislosti s onemocněním Covid-19 průvodce obsahuje také souhrn pravidel a doporučení pro samotné konání zkoušky. Nadto v dokumentech naleznete také odkazy na ilustrační testy a testy z předchozích let konání zkoušky, návod, jak správně vyplnit záznamový arch, nebo přehled typických úloh, které se v testech objevují.

PRŮVODCE PŘÍPRAVOU NA KONÁNÍ JEDNOTNÉ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY naleznete zde.

Více naleznete na: https://prijimacky.cermat.cz/