Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Je libo kapra?

Před Vánocemi se tato otázka docela nabízí. Ale není kapr jako kapr. U nás ve škole byly k vidění tyto zvláštní druhy: kapr udicový, klasický šupináč s přáníčky místo šupin, perníčkový kapr, závěsný luštěninový, bonbónový, kapr z lega, ze zlatých penízků a kapr z budoucnosti, vyrobený na CO2  laserové vypalovačce. Žáci druhého stupně je vyráběli a žáci prvního stupně je hodnotili. A nebylo to hodnocení jednoduché, protože všechny byly krásné, originální a nápadité. Všem tvůrcům děkujeme, soutěž se vydařila a těšíme se na další.

Mgr. Ivana Vaňková