Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Jednotné přijímací zkoušky v tomto školním roce

Jednotné přijímací zkoušky v tomto školním roce (2019/2020) proběhnou pro čtyřleté obory včetně nástavbového studia 8. června 2020.

Přehledný harmonogram jednotné přijímací zkoušky naleznete ZDE.

Ministerstvo školství připravilo také podpůrné materiály, ve kterých se žák může v reálném prostředí seznámit s testovacím archem včetně možnosti časomíry. Žáci budou mít k dispozici také aplikaci, kde si mohou procvičovat testy z minulých let. K dispozici budou také výuková videa. Testovací prostředí CERMAT pojmenované Přijímačky bez obav naleznete na webu prijimacky.cermat.cz, více informací o aplikaci pak najdete na webu České školní inspekce ZDE.

Harmonogram zkoušek – školní rok 2019/2020 naleznete ZDE.