Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Jelo se s Žárovkou na kole do Krnova…

Další z tradičních akcí Žárovky proběhla v sobotu dopoledne na cyklostezce mezi Holasovicemi a Krnovem. Dvanáct odhodlaných cyklistů vyrazilo za krásného slunečného počasí o půl deváté. S malými občerstvovacími zastávkami uběhla cesta tam velmi příjemně, jelikož cyklostezka byla až na tři projíždějící cyklisty v protisměru po celou dobu cyklistůprázdná. Sladká odměna v cukrárně Oáza v Krnově, procházka po náměstí a cesta zpět uběhly ještě rychleji, i když cyklistický provoz značně zhoustl. Po příjemně stráveném dopoledni se všichni shodli na tom, že podobných akcí není nikdy dost.

Mgr. Ivana Vaňková