Ještě ne…

Ještě ne, tak přesně tato slova použili žáci čtvrté třídy, když zjistili, že náš eTwinningový projekt Malované čtení je u konce. Sice trval jen pár měsíců, ale i za tu dobu jsme navázali pěkné kamarádství s partnery ze Slovenska. Zpestřili jsme si hodiny čtení, vyzkoušeli jsme si vlastní tvorbu pohádek a básniček. Naučili jsme se více pracovat s iPady. Seznámili jsme se s google dokumenty. Vyzkoušeli jsme si skypování. A pro mě bylo největší odměnou sledovat samostatnost dětí, odhodlání dokončit jednotlivé úkoly a chuť pracovat i mimo vyučování. Co víc si ještě přát? Moji milí čtvrťáci, i v příštím školním roce se zapojíme do eTwinningu a věřím, že naše společné nadšení nám přinese radost z dobře odvedené práce.

Mgr. Klára Střížová