Kalhotový týden na 1. stupni

Když Žárovička přemýšlela, jaký tematický den připravit pro své spolužáky, nápadů bylo opravdu mnoho. Těžko se vybíral ten nejlepší, a proto jsme vše spojili a rovnou se vrhli na celý týden. Kalhotový týden se vydařil a zapojení téměř všech dětí bylo až nad naše očekávání, samozřejmě paní učitelky nemohly zůstat pozadu. Proto není divu, že v pondělí se na prvním stupni všichni promenádovali v riflích. V úterý jsme je vyměnili za tepláky. Ve středu se konala přehlídka společenských kalhot, děvčata mohla využít i legíny. Další den to vypadalo, že se všichni chystají na výšlap, protože o sportovní či outdoorové kalhoty nebylo nouze. A v pátek, i když nám počasí moc nepřálo, jsme to všichni statečně vydrželi v kraťasech. Po celý týden zástupci Žárovičky bedlivě počítali jednotlivé kusy oblečení. A protože se všechny třídy zapojily velmi aktivně, rozhodli jsme se odměnit celý 1. stupeň. Každá třída získala malou společenskou hru, kterou mohou využít například na zpříjemnění přestávek.

Mgr. Klára Střížová