Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Večerníčkův karneval v mateřské škole

V pátek 8. 2. byli žáci první třídy pozváni do MŠ Neplachovice. Paní učitelky totiž připravily karneval nejen pro děti ze školky, ale také pro naše prvňáčky. Ve školce už na nás čekaly různé pohádkové a nadpřirozené bytosti, zvířátka a mnoho dalších masek. Prvňáčci se dlouho nerozmýšleli a do masek se také rychle převlékli. Pohádkovou zábavou děti provázel Bob a Bobek společně s Večerníčkem. Děti si společně zatančily, plnily pohádkové úkoly a na konci je čekala sladká odměna. Prvňáčci si karneval moc užili. Děkujeme paním učitelkám z MŠ Neplachovice za pozvání a parádní program.

Mgr. Michaela Špičáková a prvňáčci