Kašpaři a jejich letošní předpremiéra

Žáci druhé a třetí třídy byli ve středu 4. května velmi pozornými posluchači. Říkáte si, že právě toto je ve škole jejich denní chleba? To sice ano. Ale tentokrát nestála v centru jejich zájmu paní učitelka, ale členové dramatického kroužku 1. stupně – Kašpaři. Navzdory nervozitě se rozhodli poprvé předvést výsledek svého několikaměsíčního úsilí. Před očima publika rozehráli pohádku inspirovanou knihou Z deníku kocoura Modroočka. Diváci navštívili svět tohoto mourovatého hrdiny a při té příležitosti s ním prošli cestu plnou poznání, radostí, nástrah i úskalí. Vzhledem k tomu, že Modroočko zmoudřel a dobro zvítězilo nad zlem, můžeme s hrdostí konstatovat, že se předpremiéra vydařila. Mnohokrát děkujeme publiku za podporu a povzbuzující potlesk a těšíme se na naši letošní divadelní štaci. Proto máme pro místní mateřské školy vzkaz. Komedianti jedou!

Mgr. Ludmila Volná