KNOT a bruslení v Krnově

Netradiční výlet si na měsíc únor připravil náš turistický kroužek KNOT. Místo výšlapu po okolních horách nebo jízdu na kole po našich cyklostezkách jsme oslovili naše žáky a rodiče, jestli by si s námi nepřišli zabruslit na zimní stadion do Krnova. A že jich přišlo!!! Na ledě se nás nakonec sešlo přes 70, což byl nádherný a nečekaný počet a nápad se zimním stadionem měl velmi pozitivní hodnocení. Kluci společně s některými tatínky sáhli po hokeji a na čtvrtině ledové plochy se odehrál velmi kvalitní zápas. Někteří žáci a rodiče si jen tak bruslili a naši nejmenší, ale i ti velcí, využili bruslařské pomůcky a po ledě pořádně prohnali cvičné velryby. Dvě hodiny bruslení utekly jako voda a při odchodu ze stadionu jsme pomalu hodnotili dvě hodiny plné bruslení. A spousta bruslařů byla pro další ledové setkání. Na jaře už ale další zimní stadion nejspíš nestihneme, nicméně pro zimní měsíce v příštím školním roce budeme určitě s touto variantou počítat.

Mgr. Jakub Machel, Mgr. Jana Divilová