Konec školního roku

Pokaždé, když něco končí, tak mě napadají slova známé písně Čas letí jako bláznivý, já nechytím ho, ani vy… Ano, školní rok opravdu uběhl jako voda, kromě učení, zkoušení a jiného „mučení“ si děti odnášejí spoustu krásných zážitků z pestrých školních akcí, které prožily spolu se svými učiteli a spolužáky.
Na konci školního roku se vždy hodnotí výsledky práce žáků ve škole. Mnozí si donesli domů vysvědčení „radost pohledět“, někteří možná byli zklamáni… Ale tito žáci nemusí být smutní, příští školní rok to může být lepší. Záleží jen na nich samotných. Těší mě, že jsem mohla udělit 21 žákům pochvalu ředitelky školy. Samozřejmě, že výborných žáků je daleko více, svědčí o tom skutečnost, že na konci tohoto pololetí bylo uděleno 90 pochval třídního učitele. Všem těmto žákům gratuluji. Je rovněž potěšující, že jsem na letní prázdniny nemusela udělit žádnou důtku ředitelky školy nebo dokonce dvojku z chování.
A teď již malé prázdninové loučení s žáky devátých tříd. Mohu říct, že byli opravdu skvělí. Akcí, které zorganizovali, nebo na kterých vystupovali, bylo opravdu hodně. Také si dokázali udržet pěkný prospěch i po přijetí na střední školu. Třídní učitelé Mgr. Kateřina Baronová a Mgr. Petr Horehleď vybrali několik žáků z 9. A a z 9. B, kteří si zasloužili mimořádné ocenění před všemi nastoupenými žáky na konci školního roku. Mezi oceněné patří tyto žákyně a žáci: Antalová Lada – 9. A, Bergerová Karolína – 9. A, Fojtíková Aneta – 9. A, Heczková Markéta – 9. B, Homolová Sabina – 9. B, Kořistková Amálie – 9. A, Kramná Kateřina – 9. B, Labanc Jiří – 9. B, Schreierová Veronika – 9. B, Šebela Dominik – 9. A, Šreková Kristýna – 9. A, Štencková Eliška – 9. B, Varyšová Nikola – 9. A, Vltavská Martina – 9. A.
Milí deváťáci, přeji vám do další etapy vašeho života jen to nejlepší, držte se, však víte, že život nemá zábradlí. Mnoho štěstí! Krásné prázdniny všem a v září na shledanou.

PaedDr. Ivana Pavlíková