Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

List za listem – Máme rádi knihy

Během podzimních dní zaplnila chodby nižšího stupně vůně lepidla a zvýšený šustot papíru. Naši žáci se totiž po roce zapojili do projektu Záložka do knih spojuje školy. Podpora přemýšlivého čtenářství každý den naplňuje náš školní rozvrh. Téma letošní výměny List za listem – Máme rádi knihy našim žákům tedy bylo šito na míru. Protože všichni pracovali opravdu usilovně, mohli společně v jednom z posledních říjnových dnů odeslat do bratislavské základní školy naditou obálku, která skrývala více než 170 výtvarných počinů. Nezbývá nám než napjatě očekávat příchod paní doručovatelky, která pro nás už brzy jistě bude mít na oplátku také podobně naducaný balíček. Už nyní se na něj moc těšíme.

Mgr. Ludmila Volná