Loutkové divadlo

Jako malé děti jsme si téměř všichni hráli kromě jiných hraček také s loutkami a rádi tvořili nové příběhy.  Stejně tak i naše děti mají rády hračky, postavičky, se kterými si mohou vymyslet vlastní pohádky. Děti dostaly jako dárek loutkové divadlo. Během pár týdnů po distanční výuce nám v „družince“ vznikaly nové pohádky. Ale také jsme si zavzpomínali na klasiku, kterou je Červená Karkulka,  Perníková chaloupka, O Budulínkovi a jiné. Žáci 4. třídy nám se scénářem zahráli představení o Červené Karkulce. Žáci 3. třídy preferovali vlastní příběh. Obě pohádky se všem líbily. Děkuji dětem za úžasnou spolupráci a jejich fantazii, která je nekonečná a mnohdy překvapivá.

Jana Lhotská