Lukáš Hejlík – Život k sežrání

V úterý 5. 3. se naše skupina dramatického kroužku Bavidlo vydala na divadelní představení, kde vystupoval herec, kterého známe například ze seriálů Ošklivka Katka nebo Ordinace v růžové zahradě, známý Lukáš Hejlík. Vystoupení bylo zaměřeno na téma „ scénické čtení“. Ptáte se, co to je?   🙂 Taky jsme to nevěděli, dokud nám to herci nepřiblížili. Je to něco jako představení, které herci hrají a zároveň citují z knihy. Příběh, který nám herci s nadšením představovali, se odehrával v městě „zamilovaných“ v Paříži. Hlavní postavou byl obtloustlý student Ben, který řeší podobné problémy jako většina nás „puberťáků“ třeba s váhou, s nešťastnou láskou, nebo s první opravdickou pusou. Ben se zamiluje do své krásné a milé spolužačky Claire a kvůli ní se snaží shodit těch pár kil. Claire jeho snahu ocení, stanou se nejlepšími přáteli a Ben se nakonec dočká i svého prvního sladkého polibku.  🙂 Dovolím si říct, že vystoupení se VŠEM líbilo. 🙂 Netušili jsme, že čtení může být zajímavé a zároveň velmi zábavné. Celé představení jsme sledovali se zájmem a Lukáše Hejlíka jsme hlavně my holky přímo hltaly očima.  🙂 Bylo to prostě příjemně strávené dopoledne plné smíchu, nových zážitků a poznatků.
A na závěr jsme se stihly s Lukášem Hejlíkem i „vyblejsknout“  🙂

zivot