Lyžák

První den 10. 2. 2014 v 8 hodin ráno jsme se všichni sešli před školou. Naložila se všechna zavazadla a mohli jsme vyrazit. Cesta trvala asi 2 hodiny. Když jsme dorazili na Kazmarku, rozdělili jsme si pokoje a vybalili se. Po obědě jsme vyrazili na svah, kde jsme byli rozděleni do různých skupin k jednotlivým instruktorům. Poté, co jsme si užili lyžování, jsme šli na večeři. Většinu času na lyžáku jsme byli na svahu a učili se lyžovat. Pan učitel Horehleď vymyslel na večery hry, které měly nevšední pravidla. Na tyto večery nikdy nezapomenu. Jeden den jsme měli opravdu dlouhou túru. Asi v polovině túry jsme si většina z nás stihla promočit boty a okoulovat pana učitele Horehledě. Poslední den se konal závod ve slalomu.
S panem učitelem Horehleděm a Hnilicou a Evou Titzovou jsme si lyžák opravdu užili.

Aneta Bierhausová, 7. třída