Lyžařský kurz na Karlově

Od 11. 1. do 15. 1. 2016 jsme si s našimi žáky užili týden plný lyžování ve SKI areálu Karlov pod Pradědem. K lyžařskému výcviku jsme využili část sjezdovky Kazmarka a především modrou sjezdovku na Myšáku, kde jezdí dvousedačková lanovka. Hned v pondělí začal na upravené svahy připadat čerstvý sníh a lyžařské podmínky byly naprosto ideální. Během týdne se naučilo lyže bezpečně ovládat všech 17 začátečníků a zbylých 9 lyžařů poctivě zlepšovalo své naučené dovednosti. Lyžařský kurz jsme si zpestřili návštěvou aquaparku v Bruntále, večerním lyžováním a před středeční večeří jsme ještě stihli postavit nefalšované neplachovické sněhuláky. Lyžák na Karlově proběhl v pohodové atmosféře, a když v pátek dorazil k našemu penzionu Zámeček autobus, ani se nechtělo věřit, že nám lyžařský týden tak rychle utekl.

Do průběhu lyžařského kurzu můžete nahlédnout prostřednictvím našich fotografií a videa shrnujícího náš pobyt na horách.

Mgr. Jakub Machel, Mgr. Radek Hnilica, Bc. Jan Schreier