Májová diskotéka

Těšte se! Bude halloweenská diskotéka – nebyla! Tak mikulášská – zase nic! Valentýnská – určitě to vyjde! Bohužel! Covidová opatření zhatila všechny plány deváťáků na uspořádání diskotéky. Po přijímacích zkouškách učinili další pokus – májová diskotéka v pátek 29. dubna. Tentokrát to konečně vyšlo. Tělocvična byla vyzdobena desítkami papírových a nafukovacích srdíček různých velikostí. Ve 13 hodin dorazily děti ze školní družiny. Jejich počet nás trochu zaskočil – bylo jich asi 90 – nakonec se všichni žáčci vystřídali na stanovištích, dostali sladkou odměnu za své výkony a zatančili si. V 15.30 začala diskotéka pro žáky vyššího stupně – opět s řadou tanečních her a následně volnou zábavou. Tělocvičnu po celou dobu ozařovaly sluneční paprsky – nezvyklý to jev při konání diskotéky. Ale snad jsme konečně přivolali dlouho očekávané jaro!

Mgr. Renata Schreierová, Mgr. Nikola Machelová