Marbo opět mezi námi

V pátek 9. října se Kino Holasovice otřásalo v základech. Milí čtenáři, nelekejte se, jde jen o nadsázku. Žáci 1. stupně se totiž zúčastnili výchovného koncertu hudební skupiny Marbo, která se k nám s železnou pravidelností vrací. Není se čemu divit, vždyť jásot publika mluví za vše. Děti si tedy opět zazpívaly, zatančily a také zopakovaly něco ze základů hudební teorie. Vedle osvědčených hitů zaznělo i letos několik novinek – píseň Úžasné autíčko nebo Poštovní skřítci. Oblibu této skupiny dokládá každoročně se opakující situace, kdy publikum odmítá opustit sál, a tak tedy i letos došlo na přídavek. O krásný závěr koncertu se zasloužila žákyně čtvrté třídy Alexandra Nováčková, která členům skupiny přinesla dárek – vlastnoručně malovaný obrázek. Co napsat závěrem? Vraťme se třeba k výše zmíněné nadsázce. Statika kina nebyla kupodivu narušena, a tak se určitě uvidíme příští rok. Na viděnou!

Mgr. Ludmila Volná