MARBO

Ve čtvrtek 12. 12. 2013 se naší tělocvičnou rozezněly tóny oblíbených populárních dětských písniček, o které se postarala hudební skupina MARBO. Žáci I. stupně nejen poslouchali kvalitní vystoupení, ale také se aktivně zapojovali zpěvem a hrou na tělo. Výchovný koncert se světelnými efekty se dětem velmi líbil. Mezi nejoblíbenější písně patřily: Notičky, Cirkus, Uiuaa a novinka s názvem Počítač a děda. Vystoupení bylo provázeno milým a poutavým hlasem zpěvačky Marcely a její kolega Bohdan předvedl perfektní výkon ve hře na saxofon. Děti se také obohatily o nové pojmy z hudební teorie a přidávaly se aktivně rytmicky do doprovodů tleskáním i luskáním. Na závěr už zpívala celá tělocvična včetně vyučujících a žáci si dokonce třikrát vytleskali přídavek. Děkujeme hudební skupině MARBO a těšíme se na další hudební setkání.

Mgr. Martina Mrkvanová