McDonald´s Cup žáků 1. – 3. třídy

Páteční dopoledne navázalo na čtvrteční turnaj a na umělé trávě v Kylešovicích se tentokrát konalo okrskové kolo žáků 1. – 3. tříd. Naši žáci byli nalosováni pouze do tříčlenné skupiny, ve které se postupně utkali s Vítkovem a se ZŠ Edvarda Beneše. Hned první zápas přinesl velký boj a po těsném výsledku 5:4 se z vítězství radovala vítkovská škola. Ve druhém zápase jsme měli na hřišti jasnou převahu a zvítězili nad ZŠ Edvarda Beneše v poměru 7:3. Ze skupiny do okresního finále postoupila nakonec jen vítězná škola, kterou se stala ZŠ z Vítkova po výhře 10:1 nad ZŠ Edvarda Beneše. Po skončení turnaje jsme ještě stihli sehrát přátelská utkání proti ZŠ Boženy Němcové, ZŠ Melč a ZŠ Otická. To hlavní se tak v pátek vydařilo skvěle, žáci se po dlouhé době sešli na výborné školní sportovní akci a ještě se přitom celé dopoledne hýbali. Poděkování za reprezentaci školy na turnaji patří Filipu Schoppikovi, Dominiku Štefelovi, Davidu Weissovi, Viktoru Borovjakovi, Samuelu Mošovi, Lukáši Hlavovi, Vojtěchu Quisovi, Matyáši Granzerovi, Tobiáši Duškovi, Jakubovi Lhotskému a Simonu Štefelovi.

Mgr. Jakub Machel