Medvědí stezka

V sobotu 10. 5. 2014 za nádherného, slunečného počasí se uskutečnil závod „Medvědí stezkou“ v nedalekém Slavkově. Pro ty, kteří nevědí, co to je, tak je to závod, kde se běží lesem na čas a ještě se u toho plní různé disciplíny, jako např.: zdravověda, přírodověda, azimut, mapa, postřeh apod. Konkurence sice nebyla nějak moc velká, ale i tak jsme se nadřeli 🙂 .

Umístění našich závodníků bylo následující:

Starší žákyně III. 1. místo Lucie Rychtová a Natálie Michalcová
Starší žáci III. 2. místo Adam Kele a Jan Tyll
Starší žákyně IV. 2. místo Markéta Heczková a Veronika Schreierová
3. místo Kristýna Šreková a Aneta Fojtíková
Dorostenci 1. místo Matěj Hloušek a Pavel Tyll

Všech pět dvojic, které reprezentovaly nejen naši školu, ale i obec, postoupilo do krajského kola. To nás čeká 31. 5. 2014 také ve Slavkově. Tam už bude konkurence veliká, ale pevně věřím, že se nám bude dařit a stejně jako každý rok uspějeme.

Veronika Schreierová, 7. třída