Memoriál Mirko Fišera

Již 28. ročník Memoriálu Mirko Fišera se konal v úterý 18. 10. v atletickém areálu ZŠ Háj ve Slezsku a pro naši školu přinesl posun výsledkovou listinou směrem nahoru. Celkem 12 sportovně nadaných žáků naší školy změřilo své síly s ostatními žáky devíti základních škol ve šplhu, běhu na 60 metrů, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem a běhu na 1500 metrů. Ve velké konkurenci naši žáci obsadili celkové 7. místo a přeskočili ZŠ Šrámkova a ZŠ Vítkov. Velmi pěkný individuální výkon předvedl Antonín Polok, který se umístil na 21. místě v konkurenci 53 závodníků a jeho čas v běhu na 60 metrů 8,6 byl 9. nejlepším. Za zmínku určitě stojí 24. místo Rozálie Muráňové mezi 48 závodnicemi.

Naši školu reprezentovali Antonín Polok, Ondřej Botzián, David Meissel, Lukáš Pavelek, Patrik Snášel, Michal Pomp, Vendula Bokischová, Dorota Fojtíková, Karolína Fiedlerová, Nela Hřivnáčová, Rozálie Muráňová a Kateřina Quisová.

Žákům patří poděkování za sportovní nasazení a nadšení, se kterým si, i přes chladné počasí, závody velmi užili.

CELKOVÉ POŘADÍ:

  1. ZŠ Kylešovice, 2. ZŠ Otická, 3. ZŠ Englišova, 4. ZŠ Vrchní, 5. ZŠ Háj ve Slezsku, 6. ZŠ Kravaře, 7. ZŠ Neplachovice, 8. ZŠ Vítkov, 9. ZŠ Šrámkova.

 Fotky ze závodu:

https://plus.google.com/u/0/104946829186953218097

Mgr. Jakub Machel