Mikulášská diskotéka

V pátek 8. 12. 2017 jsme jako devátá třída připravili mikulášskou diskotéku pro nižší i vyšší stupeň. Bylo s tím hodně práce, chystání, ale nakonec se nám to, myslím si, povedlo. Děcka jak z nižšího stupně, tak z vyššího stupně si to chválila. Hlavně se jim líbily tanečky, co jsme měly my, holky deváté třídy, nacvičené, a taky soutěže pro nižší stupeň. Pro vyšší stupeň jsme měli také připravenou hru. Všichni jsme se dobře bavili, jak my – devítka, tak všechny děti, které se přišly podívat.
Když se řekne diskotéka v 9. třídě, tak na začátku je strach, jak to dopadne, všechno to chystání, jestli se to bude všem líbit, jestli nám to nikdo nepokazí. Ale když máte SUPER třídu, jako jsme my a můžete si věřit, tak se to dá zvládnout bez problémů, i když takový ten malinkatý strach ve vás zůstane. Ale teď jsem zjistila, že příště se ničeho bát nemusím, že jsme super parta, kde se jeden na druhého můžeme spolehnout. Děkujeme za hojnou účast.

                                                  Za devátou třídu Katka Citronová a Jana Myslikovjanová