Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Lyžák z pohledu účastníků

Odjížděli jsme v neděli od školy a jeli jsme do Králického Sněžníku na chatu Erlina. Když jsme přijeli, tak jsme se ubytovali a ti, co neměli vlastní lyže, si je půjčili. Poté jsme měli večeři. Následovala přednáška o bezpečnosti na svahu atd. Lyžařský kurz probíhal každý den kromě středy odpoledne cca od 9:00 do 11:15 ráno a od 14:00 do 16:00 odpoledne. V pátek dopoledne bylo lyžování dobrovolné. Snídaně byly v 8:00, obědy ve 12:00 a večeře byla cca od 17:30. Odpolední klid probíhal od 13:00 do 13:45. Večer byl většinou od 19:00 do 20:00 zábavný program v kulturní místnosti, během kterého jsme si užili spoustu zábavy a zahráli si různé hry. Ve čtvrtek večer jsme měli vycházku, během které došlo k nelítostné koulovačce, ze které se všichni vrátili mokří, ale všichni si ji užili. Lyžák byl moc fajn a každý z nás by chtěl jet znovu.

Tereza Bilíková, Irena Bolíková, 7. B