Mistrovství škol ve hře pIšQworky

Žákovská rada přihlásila dva soutěžní týmy na Mistrovství škol ve hře pIšQworky.  Letos se uskuteční již šestý ročník soutěže, kterou loni prošlo 27 000 žáků a studentů z více než 500 škol. Proč se tedy nezúčastnit také?! pIšQworky naučí žáky fair-play a týmové spolupráci a procvičí jejich logické myšlení. Na rozdíl od ostatních studentských soutěží není účast v pIšQworkách podmíněna znalostmi.Účastnit se může každý bez ohledu na známky, věk či pohlaví. Soutěže se mohou zúčastnit studenti středních škol, žáci nižších gymnázií a také žáci 8. a 9. tříd základních škol. Základní herní jednotkou je školní tým složený z 5 hráčů a 2 náhradníků.

Na co se mohou soutěžící těšit? Na turnajích si soutěžící užijí nejen přátelskou atmosféru, ale také se utkají o velmi zajímavé ceny. Tou hlavní, o kterou se bude hrát 29. listopadu v Brně, je den plný zábavy v adrenalinovém parku YellowPoint v Krkonoších. Odměny však na nejlepší týmy čekají i v kolech oblastních a krajských.

Naše oblastní kolo se bude konat 13. listopadu 2013 na Mendelově gymnáziu v Opavě. Držte nám palce!!!

Žákovská rada