Mrazík po našemu

Všichni se s radostí vracíme k tomu, co nás již dříve rozveselilo. Právě z tohoto důvodu se naši žáci zúčastnili setkání neplachovických a holasovických seniorů. Co bylo ve středu 7. prosince a ve čtvrtek 8. prosince na programu? Mrazík – avšak ne ledajaký. Aby byl dodržen zdejší kolorit, hrál se Mrazík po našemu. O vtipné propojení variace na soudobé televizní vysílání s lašským nářečím se zasloužila paní učitelka Blažena Wertichová, autorka scénáře. Písničky, které byly pomyslnou třešinkou, s dětmi nacvičil pan učitel Leon Vašinka, paní učitelka Hana Grigorová a paní učitelka Ludmila Volná. Snažení herců neznalo hranic. Publikum jim tedy oplácelo stejnou mincí – smíchem a potleskem. Proto dovolte, abychom poděkovali divákům za vřelé přijetí s příslibem, že se určitě uvidíme v příštím roce.

Mgr. Ludmila Volná