Naši nejmenší…

Prvňáčci chodí do školy teprve několik týdnů, ale za tuto krátkou dobu se už toho spoustu naučili. V Živé abecedě si osvojili tvary devíti písmen, zvládli čtení slabik, slov i celých vět. Žáčkům skončilo přípravné období a ve výuce čtení budou pokračovat v nové učebnici – SLABIKÁŘI.
Se slavnostním předáváním SLABIKÁŘŮ pomohli žáci devátých tříd. Naši velcí kamarádi předali učebnice a malé dárečky ale až poté, co prvňáčci dokázali samostatně přečíst celé slovo. Mnohé děti trošičku potrápila tréma, ale nakonec všichni dokázali, že mohou přejít do dalšího – tentokrát už čtenářského období první třídy. Držme našim nejmenším čtenářům všechny palce!

Třídní učitelky prvňáčků