Návštěva knihovny

Stalo se tradicí, že žáci šestých tříd navštěvují v rámci hodin českého jazyka Místní knihovnu Pavla Křížkovského v Holasovicích. S 6. A jsme se k rodnému domu P. Křížkovského vypravili  ve středu 15. března. Paní knihovnice děti seznámila s historií budovy a s přehledem služeb, které knihovna poskytuje. Kromě půjčování knih, časopisů a her je to třeba obalování knih, pořádání výstav, dílniček pro děti, besed, a dokonce půjčují i deštníky, když se venku rozprší! Někteří žáci (hlavně dojíždějící z Brumovic) byli v naší knihovně poprvé. Čas strávený v knihovně nám rychle uběhl. Ti nejpozornější žáci byli odměněni. Na začátku dubna navštíví knihovnu také žáci z 6. B.

Mgr. Renata Schreierová