Návštěva obecního úřadu

V měsíci lednu jsme se ve školní družině zabývali tématem „Naše obec“. Děti zajímalo vše, co se v obci děje, mluvili jsme o škole, poště, obchodě, lékárně a hlavně, kdo se o občany stará, kde je obecní úřad. Děti věděly, že máme paní starostku, ale hrozně je zajímalo, co takový starosta dělá. Paní starostka byla velmi ochotná se s námi sejít. Pozvala nás na úterý 5. 2. 2019  na 12:30 hodin. Všichni jsme se moc těšili a připravili si spoustu otázek. Děti byly zvídavé a zajímalo je, co vše musí obecní úřad řešit. Zahrnuly paní starostku různými dotazy, na které trpělivě a ochotně odpovídala. Na oplátku jsme ji pozvali k nám do školní družiny. Pozvání ráda přijala a na zpáteční cestu dala dětem malou sladkost. Plní dojmů jsme si v družince ještě o všem povyprávěli.

                                                                                                                       Miluše Košinarová