Návštěva v Brumovicích – 27. 6. 2015

Na pondělní den zněly instrukce jasně: přijet do školy na kole, mít s sebou přilbu a dobrou náladu. Vydali jsme se navštívit budoucí spolužáky z Brumovic. Vyhlídková projížďka po cyklostezce proběhla bez komplikací. V Brumovicích před školou nás již vítali nadšení spolužáci, kteří nás odvedli do své třídy. Povídali jsme si o škole, kroužcích, zájmech a trávení volného času. Prohlídka jejich školy nemohla chybět, nejvíce nás nadchla tělocvična. Osvěžení v podobě nanuku z místního obchodu jsme přivítali s nadšením. Na hřišti si kluci zahráli fotbal, děvčata využila houpačky. Po společném obědě se žáci loučili jako kamarádi. Zpáteční cesta do školy byla v uvolněné atmosféře a snad již plánování dalšího školního roku.

Mgr. Klára Střížová