Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Nejlepší věci jsou zadarmo

Svižná procházka na rozhlednu, příjemné prostředí úvalenského koupaliště a chladivé osvěžení v podobě vyhlášené zmrzliny. To byly záchytné body našeho dalšího společného výletu sedmých tříd. Vzhledem k přeplněné dopravě a výhodného vstupu na koupaliště v Úvalně nás pohodově strávený den u vody nestál téměř vůbec nic :)

A ohlasy žáků?

,,Strašná cesta lesem na rozhlednu.“
,,Z rozhledny byl překrásný výhled.“
,,Našli jsme nové kamarády ze ZŠ Mařádkova.“
,,Byl to dobře užitý den na koupališti plný zábavy.“
,,Nejlepší zmrzlina, kterou jsem kdy měla.“

Mgr. Jana Divilová, Mgr. Leon Vašinka, Mgr. Radek Hnilica