Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Neplachovští střelci opět na bedně

24. března vyjeli čtyři mladí střelci, členové střeleckého kroužku AVZO Neplachovice, v doprovodu trenérů a rodičů na závody Mistrovství republiky AVZO ve vzduchových zbraních do Hanušovic. Velkou radost nám udělali střelci v disciplíně 30 ran vleže, když se ve svých kategoriích umístili takto: 1. místo – Tomáš Varšo, 2. místo – Eliška Doleželová, 3. místo – Tomáš Konečný a 3. místo – Karolína Kociánová. Děkuji a věřím, že i ostatní bude tento úspěch inspirovat k dalším dobrým výkonům pro nastávající sezónu.

Pavel Vaněk, předseda AVZO Neplachovice