Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Ochutnávka pro rodiče v kroužku vaření

Školní rok se nám blíží ke konci a s ním i náš kroužek vaření. Na poslední hodinu si žáci pozvali své rodiče, aby jim předvedli, co všechno se v kroužku naučili. Děti připravily nejen ukázku pomazánek, a to z červené řepy nebo čočkovou se zeleninou, ale nesměla chybět také sladká tečka v podobě dezertu ke kávičce. Rodičům jídlo velice chutnalo a nešetřili chválou, ze které měly děti zaslouženou radost. Na konci dostal každý kuchtík čepici MasterChef. Celá akce se setkala s pozitivním ohlasem z řad rodičů i dětí. Všem zúčastněným děkujeme.

Šárka Petlachová, vedoucí školní jídelny