Okresní finále ve šplhu

Další rok a sním další sportovní soutěže. Ta první v roce 2024 proběhla ve šplhu a konala se 24. ledna na Základní škole Šrámkova. V kategorii mladších žákyň se zúčastnilo celkem 13 škol. Naši školu reprezentovaly Diana Baronová, Alice Polanská, Eva Ťapťuchová a Sofie Uvírová. Nejlepšího výsledku, a to 26. místa z 52 závodnic, dosáhla Eva Ťapťuchová. V kategorii mladších žáků se závodu zúčastnilo celkem 10 škol. Naši školu reprezentovali Tobiáš Botzián, David Pusch a Michal Zrník. Z našeho čtyřčlenného družstva dosáhl nejlepšího umístění Michal Zrník, který se mezi 40 závodníky umístil na 4. místě. V kategorii starších žákyň se do závodu zapojilo 12 škol, tedy 48 závodnic. Naši školu reprezentovaly Anna Kořistková, Tamara Marethová, Petra Rysová a Adriana Snášelová. Nejlepším výkonem se prezentovala Tamara Marethová, která se mezi jednotlivci umístila na 14. místě. Poslední soutěžní kategorií byla kategorie starších chlapců, do které zasáhlo 14 škol a 56 závodníků. Naši školu reprezentovali Oliver Trent Bucháček, Milan Váňa, Albert Vávra a Matěj Vrbický. Mezi jednotlivci na nejlepší umístění dosáhl Albert Vávra, jehož součty dvou nejlepších časů obsadily 6. příčku. Všem našim žákům děkujeme za nadšení a pěkné výkony.

Tamara Marethová, 9. A