Olympijský den – 5. a 6. září

Ve čtvrtek a v pátek to v některých třídách vypadalo tak trošku strašidelně (viz foto níže). Děti si však venku užívaly krásného počasí. Žáci osmých tříd pod vedením pana učitele Horehledě a paní učitelky Baronové připravili v areálu víceúčelového hřiště již tradiční olympijský den. Ve čtvrtek pro 1. stupeň, žáci 2. stupně proto podnikli výlety do přírody v blízkém okolí; v pátek pak pro 2. stupeň a do přírody vyrazily mladší děti prvního stupně.
Žáci soutěžili v těchto disciplínách: hod kriketovým míčkem, vrh medicinbalem, skok z místa, skok přes švihadlo na čas, hod na cíl a běžecké soutěže. Počasí bylo perfektní, svítilo sluníčko a všem se pobyt na čerstvém vzduchu líbil. Na konci každého dne proběhlo vyhodnocení výsledků a všichni soutěžící byli odměněni sladkou odměnou.

Mgr. Kateřina Baronová