Pátá třída a eTwinning

Páťáci úspěšně splnili 10 úkolů v rámci Hry k 10. výročí eTwinningu. Odměnou jim bylo získání 10 odznáčků. Všechny úkoly nás bavily a užili jsme si jejich plnění. Využili jsme i tvořivé činnosti při pletení písmenek, panáčků a hvězdiček z gumiček. Nejvíce nás zaujal třetí úkol: Přemýšlej, než nasdílíš! My jsme tento úkol pojali jako povídání si o komiksech, které jsme ve skupinkách vytvářeli. Zaměřili jsme se na nebezpečné chatování na internetu. Tato činnost děti bavila a určitě byla velkým přínosem v dnešní době internetu. Smích nechyběl při plnění pátého úkolu, kdy jsme vypouštěli barevné balónky.

Vypadá to, že nás eTwinning zcela pohltil, proto není divu, že se v rámci českého jazyka zapojíme do projektu se Slovenskou školou, který bude zaměřen na čtení.

Páťáci

vys1