Pexeso

Ve středu 29. ledna uspořádala Žárovička turnaj v pexesu pro nižší stupeň. Soutěž byla rozdělena do tří kategorií. V 1. kategorii se utkali žáci z 1. třídy. Ve 2. kategorii pak soutěžily děti 2. a 3. třídy a v poslední kategorii soupeřili žáci 4. a 5. třídy. Na vítěze čekaly sladké odměny, ale i školní potřeby.
Turnaj byl napínavý až do poslední chvíle, protože hrál každý s každým a těžko se odhadoval výsledek celého pexesového klání.
Po sečtení všech výher, turnaj dopadl takto:

V 1. kategorii

1. místo Tereza Bilíková
  2. místo Natálie Dehnerová
  3. místo Aneta Keleová

V 2. kategorii:

1.  místo Rozálie Quisová
  2.  místo Šimon Hloušek
  3.  místo Kateřina Quisová

Ve 3. kategorii:

1.  místo Denis Varyš
  2.  místo Dominik Moša
  3.  místo Jan Michalec

Nakonec se ještě uskutečnila bitva o absolutního vítěze. Boj byl velmi vyrovnaný. Absolutním vítězem se stal Denis Varyš. Všem vítězům gratulujeme a těm, kteří nevyhráli, přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích. Věříme, že se soutěž všem hráčům líbila. Děkujeme za jejich zájem a za hru fair play :-).

Vaše Žárovička