Turnaj v Piškvorkách

V úterý 7. 11. se někteří žáci z osmých tříd s paní učitelkou Matějkovou sešli na nádraží v Holasovicích. Vyjeli jsme do Krnova, kde se konal dlouho očekávaný turnaj v piškvorkách. Přípravu jsme nepodcenili a byli jsme připraveni bojovat o co nejlepší místo. Naše škola soutěžila ve třech týmech. V prvním týmu  NEPLA1 soutěžily Viktorie Sedláčková, Ellen Gasiorková a Ludmila Krpcová, v týmu NEPLA2 soutěžily Kateřina Matýsková, Alexandra Curylová a Adriana Snášelová a v týmu NEPLA3 soutěžili Kryštof Haferník, Vojtěch Melar, Julie Botziánová a Natálie Jedličková. Týmy NEPLA1 a NEPLA3 vypadly už ve druhém kole, ale tým NEPLA2 se nevzdal a probojoval se až na čtvrté místo z šestnácti. Odměnou pro nás byl nejlepší KEBAB v Krnově, na který jsme se těšili už od rána.

Viktorie Sedláčková, Kateřina Matýsková a Ellen Gasiorková