Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Žárovka v tom zase plavala

Rozluštění titulku je zcela prosté, Žákovská rada zorganizovala v sobotu 6. 4. již tradiční plavání ve wellness centru v Bruntále. Jedenáct účastníků dalo přednost společné cestě vlakem, svižné procházce ranním Bruntálem a hlavně vodním radovánkám před pozdním vstáváním, televizí, úklidem… Při našem příchodu bylo v bazénu pouze 50 lidí, takže jsme si pobyt v něm užili se vším všudy. Hodina a půl uběhla (nebo uplavala?) neskutečně rychle. Čas běží rychle vždy, když je skvělá zábava. Takže pojďte se někdy s Žárovkou zase pobavit.

Mgr. Ivana Vaňková