Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Podzimní den s Žárovičkou

Tentokráte si Žárovička pro své spolužáky připravila Podzimní den. Jak už samotný název napovídá, věnovali jsme celé páteční dopoledne podzimu. Každá třída si vyrobila svou vlastní originální kuchařku, ve které se skrývaly mnohdy rodinná tajemství a recepty. Lesní skřítci očima dětí – to byl další nelehký úkol, se kterým si děti poradily hravě. Naše nástěnky tak zdobí výtvory skřítků různých velikostí, barev i vzhledu. Nakonec jsme si procvičili své vědomosti o podzimu a vyzkoušeli si několik interaktivních her. A jaký že ten podzim vlastně je? Krásný, nádherný, barevný, studený, školní, chladný, větrný, zbarvený…

Mgr. Klára Střížová